Widzów: 2 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 47     autor: Arat

Po meczu:
Piłkarze Dolcanu po wygranym spotkaniu podbiegli pod... młyn Pogoni ;)
90' Koniec meczu. Z trybun po raz kolejny: Nie ma trenera, w Szczecinie na ma trenera i gwizdy.
90' Edi pewnie pokonuje bramkarza gości.
90' Djousse faulowany w polu karnym.
90' Ponownie trybuny krytykują trenera Pogoni.
90' Na płocie przed młynem transparent: Sasal słaby trener.
90' Edi prosto w bramkę, ale na posterunku Humerski, który wybija na róg.
90' Rzut wolny dla Pogoni, a za dyskuję drugą żółtą kartkę ogląda Rafał Grzelak.
89' Sędzia dolicza aż cztery minuty.
85' Donald uderza głową. Za lekko i niecelnie...
85' Żółta kartka dla Rafała Grzelaka.
84' Damian Świerblewski opuszcza boisko, a w jego miejsce Michał Zapaśnik. Defensywna zmiana Dolcanu.
83' Rajd i indywidualna akcja Mateusza Lewandowskiego - strzał tuż obok bramki.
82' Strzał rozpaczy Adriana Łuszkiewicza.
80' Tragedia. Zupełnie nieskładna gra w ofensywie i pełno błędów pod własną bramką.
77' Z krytej trybuny poleciało: Nie ma trenera! W Szczecinie nie ma trenera!
75' Rzut wolny dla Dolcanu... zanim wykonali go goście Portowcy kilkakrotnie zbyt wcześnie zdaniem sędziego wychodzili do piłki. Po żółtej kartce dla Ediego Andradiny wreszcie udało się wykonać ten stały fragment gry, po którym końcówkami palców broni Janukiewicz.
74' Bardziej zanosi się na bramkę na 1:4, niż na trafienie Portowców.
72' Sędzia upomina Świerblewskiego, który wybił piłkę po gwizdku sędziego.
71' Edi ofiarnie byleby do przodu.
70' Rożny dla Pogoni, a po nim kontra gości.
69' W miejsce Przemysława Pietruszki wchodzi Robert Kolendwoicz.
68' Dolcan w natarciu - fatalny błąd Pietruszki.
67' Donald wbiega w pole karne - z pod nóg naszego zawodnika piłkę na róg wybił jeden z zawodników Dolcanu.
65' 1:3 dla gości. Po rajdzie Sierpiny, podaniu do Pulkowskiego i pięknym strzale w okienku powiększają się rozmiary porażki.
63' Mateusz Lewandowski zmienia Mateusza Szałka.
61' Djousse umieszcza piłkę w bramce - już po gwizdku sędziego.
60' Wysoki pressing w wykonaniu Djousse.
59' Korner dla Dolcanu - Janukiewicz na raty łapie piłkę.
58' Donald blisko... skończyło się na rożnym.
57' Djousse nadzieją Pogoni :)
55' Dziwna zmiana w Pogoni. Schodzi Vuk Sotirović, a w jego miejsce pojawia się Donlad Djousse.
Może nie dziwi wejście Donlada, ale zaskakujące jest ściągnięcie Sotirovicia, gdy drużyna przegrywa.
53' Zabójczy początek Dolcanu - Pogoń musi się otrząsnąć.
51' Pogoń przegrywa już 1:2. Po rzucie rożnym w zamieszaniu pod bramką Janukiewicza piłkę do siatki wpakował Rafał Grzelak.
50' Na młynie pięknie prezentuje się nowa sektorówka w kształcie koszulki Pogoni.
48' Zaspała obrona Pogoni w tej akcji. Maciej Tataj zdobył już kiedyś bramkę na tym stadionie. Było to w pamiętnym meczu z Mazowszem Grójec w Pucharze Polski w sezonie 2004/2005. Pogoń wygrała 8:1 ;)
47' Piłkarze Pogoni zostali w szatni. Dopiero co wprowadzony na murawę Chylaszek podaje do Macieja Tataja, który pewnie pokonuje golkipera Pogoni.
46' Początek drugiej połowy.
W miejsce Marcina Korkucia wchodzi Daniel Chylaszek
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
43' Dośrodkowanie Ediego z rzutu rożnego.
42' Na płocie przed 8 sektorem zawisł transaprent: Maciek, Krzysiek - cały Gocław jest z Wami!
40' 22 metr do bramki Dolcanu. Edi próbuje strzału na bramę, ale przenosi piłkę nie tylko nad murem, ale i nad poprzeczkę.
38' Błażej Radler obejrzał żółty kartonik.
Rzut wolny dla Dolcanu - dwa strzały - oba w mur.
38' Piotr Bazler dośrodkowywał z rzutu wolnego. Za płytko i Kucharski zażegnał niebezpieczeństwo.
37' Pietruszka do Ediego - ten wychodzi do piłki, ale ta trafia w jego... stopę i odbija się do tyłu.
34' Edi z lewej strony pola karnego - wyraźnie nie wyszło to uderzenia. No nic, nie ta strona boiska.
32' Żółta kartka dla Marcina Korkucia za faul na Pietruszce.
31' Znów strzału próbował Frączczak.
30' Sierpina chwilę po wejściu na murawę stanął przed okazją strzelecką.
Swoją drogą dziwna zmiana - Koziara nie zgłaszał urazu, a chwilę przed zejściem z boiska prawie zdobył bramkę.
29' Młyn podzielił się na dwie części i przekrzykuje się nawzajem.
28' Pierwsza zmiana w drużynie gości. Boisku opuszcza Patryk Koziara, a w jego miejsce wchodzi Łukasz Sierpina.
27' Znów leży jakiś zawodnik Dolcanu - robi to się już nudne.
25' Odpowiedź Dolcanu. W dobrej sytuacji Patryk Koziara, szybkie wyjście Janukiewicza i zawodnik gości posyła piłkę wysoko ponad bramką.
24' Frączczak znów w pięknym stylu próbował zdobyć bramkę. Podanie do Ediego i strzał... przewrotką. Niestety niecelny.
23' Rzut wolny dla Pogoni z boku pola karnego. Edi dośrodkowuje za mocno i piłkę pewnie chwyta Maciej Humerski.
21' Pogoń wreszcie się poderwała. Chwilę wcześniej poderwali się kibice na młynie, którzy tańczą małego walczyka.
20' Na spalonym zawodnik gości.
19' Pietruszka do Frączczaka - ten uderza, ale nie wyszedł mu ten strzał i piłka poszybowała gdzieś daleko od bramki.
18' Gra w środku pola, próba wyjścia Dolcanu zakończona odważną i skuteczną interwencją Kucharskiego.
17' Bramka bramką, ale tempo meczu bardzo słabe.
14' Drugi korner dla gości. Podobnie jak pierwszy - bez zagrożenia dla bramki Radka Janukiewicza.
12' GOL !!! Edi ze środka podaje na prawą stronę do Adama Frączaka, który z narożnika boiska płaskim strzałem posyła piłkę w długi róg bramki Dolcanu. Proste, dokładne uderzenie i bramkarz był bez szans.
10' Marcin Korkuć próbował strzału z dystansu. Piłka po plecach Dawida Kucharskiego wyszła na róg.
9' Młyn nieliczny, ale dziś udaje się śpiewanie na dwie trybuny - młyn zaczyna - dokańcza o dziwo wysoka trybuna. Jakość, a nie ilość ;)
8' Rzut wolny dla Pogoni. Z 30 metra uderzał Edi Andradina, ale minimalnie przestrzelił.
7' Aktywny dziś Pietruszka - tym razem podanie do Sotirovicia nieudane.
4' Obudził się nieliczny dziś młyn.
3' Rajd Przemysława Pietruszki i podanie do Vuka Sotirovicia. Napastnik Pogoni wychodzi sam na sam z Maciejem Humerskim. Bramkarz Dolcanu wychodzi z bramki, kładzie się, jednak Sotirović technicznym uderzeniem przeniósł piłkę nad interweniującym bramkarzem i piłka zmierzała w kierunku bramki... niestety o centymetry minęła słupek bramki.
2' Pierwszy celny strzał na bramkę gości.
1' Rozpoczęli piłkarze Dolcanu.
Przy wyjściu piłkarzy psikusa sprawiło nagłośnienie - zabrakło więc Hymnu Pogoni. Sytuację uratował stadionowy spiker, który zaintonował pierwsze słowa Hymnu.

Część mediów informowała, że mecz rozpocznie się o 19 - wielu kibiców chyba wzięła to sobie do serca - póki co na stadionie pustki.