Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Mazowiecki ZPN)
Widzów: 3 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 64     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 55     autor: Cob

90' Koniec meczu.
90' Aka do Djousse, ten znów sam na sam, ale wcześniej chorągiewkę podniósł sędzia liniowy.
90' Edi na szczęście podał do Djousse, ten wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę gości. Dobrze zachował się Gorczyca, który zablokował to uderzenie.
90' Kontra Pogoni i samolubna gra Kolendowicza... zamiast podawać do Djousse traci piłkę w indywidualnej akcji.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
90' Do główki skakał Kowalczyk, ale minął się z piłką.
90' Rzut rożny dla GKS-u.
88' Skurcze złapały Pietruszkę.
87' Aka do Kolendwoicza, ten nabiega i strzela z ostrego kąta - strzał blokuje defensor gości.
84' Coraz bardziej ofiarne ataki gości, ale mądrze broni się Pogoń.
82' Kontrowersyjny spalony Djousse.
81' Pietroń wszedł na boisko za Stefańskiego.
80' Atak pozycyjny Portowców, cały zespół gości na swojej połowie, Pogoń rozgrywa piłkę... niestety Edi niecelnie próbował dograć w pole karne.
77' Żółta kartka dla Ławy
76' Za głębokie dośrodkowanie z rzutu rożnego Katowiczan.
75' Boisko opuścił Cholerzyński, a w jego miejsce pojawił się Chwalibogowski.
73' Blisko zdobycia bramki był Djousse. W dobrej okazji, gdzie wystarczyło trącił piłkę huknął wysoko ponad poprzeczką.
70' Żółta kartka dla Pietruszki.
67' Bardzo niecelnie głową strzelał Zachara.
66' Z wolnego uderzał Aka, jednak Gorczyca zdołałwybić na róg.
66' Faulował Rzepka.
65' Ebi sam na sam... próba lobu, ale końcówkami palców piłkę zdołał zatrzymać Gorczyca.
64' Brawa (?) żegnają Vuka. W jego miejsce wchodzi Djousse.
62' Gorąco pod bramką gości.
61' Pewnie łapie Fabiniak.
60' Pietruszka fauluje w okolicy 30 metra od bramki Fabiniaka.
59' Kolendowicz wywalczył rzut rożny.
58' Na spalonym Ława.
57' Aka do Vuka, nie ma spalonego... ale obrońcy gości skutecznie przeszkadzali napastnikowi Pogoni.
54' Rzut wolny dla Pogoni. Edi dośrodkowuje na głowę Nolla, ale za szybko wyszedł obrońca Pogoni i sędzia odgwizdał spalonego.
53' GOL !!! Dośrodkowanie Ediego w pole karne, gdzie do piłki nabiegał Frączczak. Z lewej nogi uderzył w dalszy róg bramki i tym razem Gorczyca był bez szans.
51' I kolejny...
50' Korne dla gości. I kolejny.
49' Zagranie Golli wzdłuż bramki i o mały włos do własnej bramki piłki nie wpakowałby Rzepka.
48' Zastawiał się w polu karnym Sotirović, ale stracił piłkę.
47' Pierwszy celny strzał w tej połowie. Na bramkę Katowiczan uderzał Sotirović po podaniu Kolendowicza.
46' Za Maksymiliana Rogalskiego wszedł Robert Kolendowicz.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
Pierwsza odsłona meczu była bardzo wyrównana. Pogoń mogła prowadzić już dwoma bramkami, ale tyle samo dobrych sytuacji stworzyli sobie goście.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Race świetlne i dymne plus stroboskopy - tego dawno nie było. Pięknie.
45' Sędzia przestraszył się huku pirotechniki i na chwilę przerwał grę.
45' Gorąca atmosfera na młynie :)
44' Urazu nabawił się Rogalski.
43' Na spalonym Vuk.
41' Odpowiedź gości, po której z linii bramkowej wybijał Wiliiams.
39' Poprzeczka! Z dystansu huknął Aka tak, że zatrzęsła się bramka gości, ale piłka nie wpadła do siatki.
38' Korner dla Pogoni, po którym w ogromnym tłoku pod bramką któryś z zawodników Pogoni trącił ją głową... Gorczyca była na posterunku i złapał piłkę.
37' Rzut wolny dla Pogoni - dośrodkowanie Ediego, które z trudem piąstkuje golkiper gości.
36' Kontra Pogoni po której Sotirović był niemal sam na sam z bramkarzem. Próbował pokonać go technicznym uderzeniem, ale wyraźnie zeszła mu piłka.
35' Uspokoiła się gra.
34' Na spalonym Vuk.
33' Próba zaskoczenia Gorczycy strzałem z dystansu.
30' Za głębokie dośrodkowanie Aki.
30' Sotirović wywalczył kornerr dla Pogoni.
29' Pietruszka strzela między nogami obrońców. Gorczyca łapie piłkę.
28' Na spalonym Ława.
27' Na młynie zawisł transparent: Rok przestępczy.
26' Drugi korner dla GKS-u.
25' Kolejny wolny dla gości. Wybija Rogalski.
23' Pierwszy korner dla Pogoni.
22' Dośrodkowanie w pole karne gości - tam do przewrotki skakał Sotirović, ale minął się z piłkę. Trafia pod nogi Aki, który odgrywa na bok do Ediego - ten z ostrego kąta uderza tyle mocno ile niecelnie.
21' Coraz groźniejsze akcje gości... pierwszy rzut rożny.
19' Kontra Pogoni. Nie ma do kogo podać Edi... w końcu na strzał z dystansu decyduje się Aka.
19' Dośrodkowanie w pole karne gości, jednak głową do swojego bramkarza zagrał obrońca z Katowic.
18' Aka zaholował piłkę w pole karne gości, z ostrego kąta uderzał Sotirović, ale piłka minęła bramkę gości.
17' Wymiana ciosów trwa... tym razem gorąco pod bramką Pogoni.
15' Piłka nożna dla kibiców! Skandują kibice obu drużyn.
15' Powinien być rożny dla Pogoni, ale sędzia jest innego zdania.
14' Odpowiedź Pogoni. Edi zaa pola karnego, ale dobrze ustawiony był Gorczyca.
13' Kontra gości - strzelał Pitry, ale Fabiniak złapał piłkę.
12' Wymuszona zmiana w Pogoni. Za Błażeja Radlera wchodzi Emill Noll.
11' Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale wybija Pietruszka.
10' Kontuzji nabawił się Radler.
10' Z aptekarską precyzją prowadzi dzisiejsze spotkanie arbiter Kwiatkowski. Kolejny faul Pogoni i rzut wolny dla gości.
9' Faulowany Pitry.
8' Od bramki wznawia Gorczyca...
7' Od bramki wznawia grę Fabiniak.
7' Atak pozycyjny Pogoni... strata tuż za linią środkową...
6' Ofiarna próba strzału gości - Fabiniak łapie bez problemu.
5' Rzut wolny pośredni z obrębu pola karnego Pogoni. Strzelał Chmiel, ale trafił prosto w mur.
4' Faulowany Stefański. Wolny i... głową wybija Radler.
3' Kibice gości dojechali kilkanaście minut przed meczem. Pierwsi z nich już na sektorze gości. Ostatni z nich wejdą pewnie dopiero pod koniec meczu.
2' Co ciekawe Ława gra dziś w roli... skrzydłowego.
2' Próba wypuszczenia Ławy, ale futbolówka została posłana za szybko by mógł dopaść do niej kapitan Pogoni.
1' Faulowany Bartosz Ława.
1' Rozpoczęli piłkarze gości w żółto-czarnych strojach.
0' Pitry głową... i tylko słupek ratuje Pogoń od straty bramki.