Sędziował: Dawid Piasecki
Widzów: 4 830

Fotorelacja:   Zdjęć: 66     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' GOL! Kapitan Śląska, Sebastian Mila dobija Pogoń strzelając bramkę na 0:3.
89' Pernis broni na raty.
85' Mariusz Pawelec zmienia Amira Spahicia.
77' Peter Hricko opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Robert Kolendwicz.
68' Wojeciecha Gollę zmienia Sergei Mosnikov.
67' GOL Niemal identyczna sytuacja jak przy poprzedniej bramce. Dośrodkowanie Mili na głowę Jodłowca, ten głową uderza tuż przy słupku i mamy już 0:2.
67' Mila Mila i... rzut rożny.
64' GOL! Rzut rożny dla gości. Mila. Dośrodkowanie i... bramka. Strzelcem Rok Elsner.
63' Łukasz Gikiewicz opuszcza plac gry. W jego miejsce wchodzi Piotr Ćwielong.
61' Na spalonym Frączczak.
58' Żółta kartka dla Soboty za faul na Goli.
57' Edi kopie, ale nie patrzy - świetne wyjście Budki, ale piłka powędrowała gdzieś obok.
56' Przycisnęła Pogoń! Dwie wspaniałe okazje Hricki i Budki.
52' Edi faulowany od tyłu, ale kartki brak.
48' Rzut wolny 27 metrów od bramki Śląska... Edi... okrzyk radości na trybunach, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.
47' Edi długim podanie do Aki, ten z ostrego kąta próbował uderzać, ale w efekcie piłka wyszła na aut.
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
Zmiana w Pogoni: Za Grzegorza Bonina wchodzi Adrian Budka.
Po euforii po meczu z Legią mamy dziś, w meczu z aktualnym Mistrzem Polski, atmosferę pikniku. Brak dobrej promocji, a w zamian krytykowanie prowadzących kibiców, a także wewnętrzne podziały z pewnością nie służą dobru Pogoni.
45' Koniec pierwszej połowy.
44' Rzut rożny dla Śląska.
43' Groźna kontra Pogoni. Prostopadłe zagranie Bonina, ale Frączczak nie trafia w piłkę.
41' Dobra wrzutka Ediego, dobre wyjście Portowców ale Hernaniemu zabrakło centymetrów aby trącić piłkę do bramki.
40' Patejuk faulował na własnej połowie. Wolny wolny w wykonaniu Ediego.
37' Mila z rzutu wolnego... obok bramki.
36' Żółta kartka dla Bonina.
33' W ostatnich minutach to Pogoń zagrażała bramce Śląska. Mocne uderzenie Szałka... poszybowało w trybuny.
32' Gikiewicz złapał piłkę za linią końcową, ale sędzia na widział w tym nic złego.
31' Edi z wolnego z boku bramki. Piłka zmierzała do siatki, ale głową wybił ją zawodnik Śląska i mamy korner.
27' Mila próbował nożycami - efektownie, ale nie efektywnie.
26' W swoim stylu, czyli z 40 metrów na bramkę uderzał Przemysław Kaźmierczak - Pernis obronił.
24' Rozpoczynamy Sędzia Piasecki Show!
21' Doping już lekko przycichł, a gra wróciła na połowę Pogoni.
20' Pozdrowienia do więzienia - Prezes nie będzie zadowolony.
18' Frączczak do Aki. Ten płasko zza pola karnego. Łapie Gikiewicz.
17' Młyn nieliczny (1/4 tego co z meczu Legią) ale całkiem głośny.
16' Nawet kryta i reszta łuku włączyła się do tej pieśni. Przez chwilę było naprawdę głośno.
15' Kibice wznawiają doping. Powstań jeśli kochasz ją.
14' Kontra gości. Sobota wystawia Gikiewiczowi, ten z przed pola karnego uderza mocno, ale ponad bramką Pogoni.
13' Gra z kontry - to szansa na zagrożenie bramce gości.
11' Bonin prawą stroną, podanie do Frączczaka, ten piętką do nabiegającego Aki... Japończyk uderzył niecelnie, ale mocno przeszkadzał mu zawodnik Śląska.
8' Gra toczy się głównie połowie Pogoni.
6' Gdy mówi się kibicom co mają robić dochodzi do takiej sytuacji, że głośniejsza jest garstka kibiców z Wrocławia niż tysięczna widownia ze Szczecina.
5' Na boisku leży Gikiewicz.
4' Mila kontra Pernis - lepszy okazał się bramkarz Pogoni.
3' Nieśmiałe okrzyki. Na płocie przed młynem zawis transparent:
Nikt nie będzie nam mówił jak mamy dopingować, wskrzesiliśmy ten klub, gdy inni chcieli go pochować.
Trudno się nie zgodzić...
2' Młyn zaczął doping od słów: Hej Mroczek patrz co się dzieje.
Następnie po odliczaniu kibice... usiedli i przestali śpiewać cokolwiek.
Tak się dzieje, gdy zarządzający klubami za bardzo wchodzą w kompetencje kibiców.
1' Pierwsza szansa Pogoni. Nad poprzeczka Pietruszka.
1' Rozpoczynają Portowcy.
0'
Szczeciński młyn zaczął od okrzyku: Piłka nożna dla kibiców! - to w odniesieniu do zamknięcia przez wojewodę sektora gości na szczecińskim stadionie. Jedynymi kibicami z Wrocławia, którzy mogą oglądać to spotkanie w Szczecinie są kibice ze zorganizowanej grypy niepełnosprawnych fanów Śląska. Odpowiedzieli oni takim samym okrzykiem.

Już za 5 minut początek spotkania, a na trybunach raczej pustawo - szczególnie w porównaniu do meczu z Legią. Nieliczny dziś młyn rozpoczął doping.