Widzów: 3 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 44     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 35     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Żółta kartka dla Kapo.
89' GOL !!! Murayama z 16 metrów... rykoszet... i gol!
88' Khiznichenko wchodzi za Jovanovicia.
86' Bąk szedł sam na sam z bramkarzem Korony. Cerniauskas rzucił się w nogi Bąka, w zamieszaniu Bąk zwiesił głowę i nie zorientował się, że miał piłkę pod nogą.
86' Bąk...
85' Kontra Pogoni - zapowiadała się ładnie, ale Okuno tylko podał piłkę do obrońców Korony.
81' Końcówka będzie nerwowa - tym razem słupek uratował Pogoń przed startą bramki!
78' Ostatnia zmiana w Pogoni. Bąk zmienia Zwolińskiego.
75' Zwoliński zagrywa wzdłuż bramki... Murayama miał tylko wepchnąć... minął się z piłką.
75' Walski opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Okuno.
74' Dobra interwencja Janukiewicza po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
70' Druga zmiana w Koronie. Wchodzi Janota. Wchodzi Pylypchuk.
Pierwsza zmiana w składzie Portowców. Dąbrowski zmienił Matrasa.
70' Mógłbym karny dla Korony - jest tylko rożny. Hernani trącił Kiełba, ale arbiter nie gwizdnął.
68' Było blisko... Hernani na posterunku ratuje Pogoń.
63' Pierwsza zmiana w drużynie gości. Kiełb zmienia Aankoura.
62' Żółta kartka dla Matrasa.
58' Dośrodkowanie z rzutu wolnego... piąstkuje golkiper Korony.
52' Żółta kartka dla Sylwestrzaka.
51' Z dystansu Kun, ale broni Cerniauskas.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
45' Koniec pierwszej połowy.
42' Obrona Częstochowy pod bramką Pogoni - wzmaga się doping z Młyna.
37' Stracie Rudola z bramkarzem gości - bez faul, bez strzału.
36' Pewnie broni Janukiewicz.
33' Brzydko faulowany Matynia.
30' Golkiper Korony interweniuje wślizgiem przed polem karnym - mija się z piłką... niestety Kun nie mógł wykorzystać tego błędu - dobrze asekurowali stoperzy Korony.
27' Faulowany Zwoliński.
24' Frączczak z dystansu - rykoszet i piłka o milimetry mija bramkę gości. Po rzucie rożnym bez zagrożenia dla bramki Cerniuskkasa.
22' Trener Korony upominany przez arbitra - Tarasiewicz nie chciał oddać piłki zawodnikowi Pogoni, który chciał wykonać rzut z autu.
21' Minął się z piłką Walski, a z dystansu próbował uderzać Matynia - wysoko ponad bramką.
20' Odpowiedź Korony - niecelny strzał głową.
19' Zawodnicy Korony sygnalizowali pozycję spaloną, jednak sędzia boczny nie uniósł chorągiewki.
18' GOL Dość niespodziewana bramka dla Pogoni. Kun próbował uderzać, zblokowana piłka dotarła jednak do niepilnowanego Zwolińskiego, który z najbliższej odległości wpakował ją do siatki.
17' Na trybunach niewielu kibiców - Młyn chyba najskromniejszy w tym sezonie. W sektorze gości także skromna delegacja z Kielc.
16' Pierwszy kwadrans bardzo przeciętny - bez szybkich akcji czy groźnych sytuacji bramkowych.
15' Matynia zażegnuje niebezpieczeństwo pod bramką Pogoni.
9' Za nisko zagrana piłka i obrońcy Korony wybijają na aut.
9' I drugi rzut rożny...
8' Korner dla Pogoni. Wcześniej uderzać próbował Matras.
5' Rzut rożny dla gości. Kopanina pod bramką Pogoni - jak w ciągu pierwszych minut meczu.
1' Rozpoczęła Korona.