Widzów: 9634

Fotorelacja:   Zdjęć: 55     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 39     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Dramat w ostatnich minutach. Arajuuri trafia do bramki Pogoni i Lech wywozi ze Szczecina jeden punkt.
90' Spalony Zwolińskiego! A mogło być po meczu.
90' Doliczone 4 minuty. A na trybunach fala.
89' Genialny mecz Rogalskiego. Oby tak do końca.
87' Zwoliński zdecydował się na strzał zza połowy. Poniosło go...
85' Napór Lecha rośnie. Pogoń broni się całym zespołem.
81' Na szczęście to nic poważnego. Zwolak już na boisku.
80' Na boisku leży Zwoliński. Wygląda to na uraz mięśniowy.
74' Żółta kartka dla Rudola. Obrońca Pogoni nie zagra za tydzień z Wisłą.
71' Żółta kartka dla Jevticia. Po chwili też zmiana w Lechu - Holman za Ubiparipa.
69' Ostatnia zmiana w Pogoni. Schodzi Nunes, w jego Matynia.
65' Bomba Hamalainena z dystansu! Na szczęście ponad bramką.
62' Kamess na boisku wytrzymał godzinę. W jego miejsce Takuya Murayama.
59' Żółta kartka dla Kownackiego. Po sekundzie zmiana... Pawłowski właśnie za Kownackiego.
53' Strata Nunesa i przed szansą Lovrencsics. Na szczęście w bramce mamy Janukiewicza.
48' Lech zaczyna z wysokiego C. Na szczęście bezbłędny w bramce Radosław Janukiewicz.
46' W przerwie jedna zmiana w Lechu. Lovrencsics na boisku w miejsce Formelli.
46' Początek drugiej połowy.
45' Przerwa.
45' Minuta doliczona.
44' Po strzale Rogalskiego Gostomski wypluwa piłkę. Rudol nie dał jednak rady do niej dobiec.
38' Ubiparip... i broni Janukiewicz! Kolejna fantastyczna interwencja szczecińskiego bramkarza.
37' Robak!!! Po raz kolejny świetna wrzutka Nunesa i król strzelców Ekstraklasy przed szansą na drugie trafienie. Na linii strzału stanął jednak... Zwoliński.
36' Robak faulowany na 20 metrze przed bramką Lecha. Szansa na drugą bramkę.
33' Akcja debiutantów po stronie Pogoni. Danielak ograł Arajuuriego i wrzucił do Kamessa. Ten jednak nie doszedł do piłki.
30' Wędka dla Frączczaka. 30 minuta, a on już za boiskiem. W jego miejsce Rudol.
30' Żółta kartka dla Kamessa za spóźniony wślizg.
23' Robi się gorąco. Formella wpadł w pole karne i położył się przed Janukiewiczem. Za symulowanie sędzia Musiał nagrodził go żółtą kartką.
22' Szansa dla Lecha. Wrzutka z rzutu wolnego i strzał Kędziory z najbliższej odległości. Końcami palców piłkę paruje jednak Janukiewicz.
21' Na młynie pojawiła się oprawa. Na granatowo - bordowych pasach pojawił się zarys Szczecina. Pod tym podpis "Zabiorę Cię tam, gdzie granatowo - bordowy świat".
13' Po zdobyciu bramki na boisku zrobiło się trochę spokojniej. Lekką przewagę osiągnął Lech, ale Pogoń mądrze się broni.
5' W całym zamieszaniu umknęła nam żółta kartka. Upomniany nią Łukasz Trałka.
4' Ależ Portowcy zaczęli to spotkanie! Kapitalne dośrodkowanie Nunesa z rzutu wolnego i nie kto inny jak Marcin Robak pakuje piłkę do bramki.
3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Grający z numerem 11... Marcin Robak!
2' Pierwsza akcja Lecha. Na prawym skrzydle w korzystnej sytuacji znalazł sie Ubiparip, ale strzelił obok bramki.
1' Zaczęli Portowcy!
0'
Portowcy wyszli na boisko w... granatowych strojach! Po chwili jednak je zdjęli, a pod nimi ukazały się nowe pasiaki!

Hymn Pogoni Szczecin zabrzmiał przy Twardowskiego. Ruszamy!

Piłkarze już czekają w tunelu. Kibice natomiast nie zamierzają czekać do pierwszego gwizdka i ruszają z dopingiem.

Kibice obu drużyn już po sympatycznym przywitaniu.

Na młynie rozłożona została oprawa, przygotowana przez Młode Wilki. Na sektorach Pogoni póki co pustki, ale przed kasami ogromne tłumy.

Piłkarze obu drużyn wyszli już na przedmeczową rozgrzewkę. Lechici powitani gromkimi brawami przez fanów Kolejorza, którzy już zajęli sektor gości.