Widzów: 8 158

Fotorelacja:   Zdjęć: 45     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 42     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Sa opuszcza boisko. W jego miejsce Saganowski.
90' Doliczone 4 minuty.
87' Zderzenie Golli i Brzyskiego. Golla bez strat, Bereszyński długo leży na boisku.
85' Wojtkowski zmienia Frączczaka.
80' Bereszyński zmienia Masłowskiego.
76' GOL dla Legii! Jak frajersko stracić bramkę? Wystarczy mieć rzut wolny na połowie przeciwnika i rozegrać go tak, że rywal zyskuje idealną okazję do kontry. Legia musiała to wykorzystać - Duda przebiegł z piłka pół boisko. W polu karnym wślizgiem interweniował Matras, jednak tak nieszczęśliwie, że prosto pod nogi Sa, który wpakował piłkę do bramki Pogoni.
75' Janota zmienia Walskiego.
69' Race na boisku. Dusan Kuciak interweniuje u arbitra, bo pirotechnika spadła tuż obok niego.
66' Słowa Młodych Wilków "będzie dym" się sprawdziły. Potężny dym nad szczecińskim młynem.
65' Faul na zawodniku Legii 25 metrów od bramki Kudły. Będzie groźnie.
63' A na młynie sektorówka '1948'.
62' Zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza Kun, w jego miejsce Danielak.
56' Żyro opuszcza boisko. W jego miejsce Duda.
55' Frączczak wywalczył rzut rożny. Legia całą drużyną w polu karnym. Po dośrodkowaniu Aki... bez zagrożenia dla bramki Kuciaka.
51' Żółta kartka dla Sa. Napastnik Legii symulował faul po starciu z Matrasem.
50' Znów interweniować musiał Kudła - przeniósł piłkę nad poprzeczką i mamy rzut rożny.
49' Dobra interwencja Kudły.
48' Żółty kartonik dla Brozia. Aka z wolnego... za mocno i piłka opuszcza boisko.
46' Początek drugiej połowy.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Walski faulowany 23 metry od bramki Legii. Strzał Frączczaka w mur. Dobitka Adama mocno niecelna.
40' Rudol fauluje z boku pola karnego. Po dośrodkowaniu Jodłowiec trafia... w porzeczkę. Już drugi raz poprzeczka ratuje Portowców.
37' Dobra akcja Pogoni zakończona strzałem Murawskiego, jednak dobrze broni Kuciak.
34' Żółta kartka dla Masłowskiego za faul na Golli. Zawodnik Legii nie zagra w następnym meczu... jaka szkoda.
29' Sa płakał w polu karnym. Legioniści rozpaczliwie domagają się reakcji sędziego. Problem w tym, że napastnik gości przewrócił się zupełnie sam.
25' Pogoń gra piłką, długo się przy niej utrzymuje... Legi chyba czeka na karnego w 90 minucie.
21' Jeszcze jeden korner - z drugiej strony.
20' Kontra Pogoni i mamy korner.
17' Kolejny korner dla gości. Łapie Kudła.
16' Z bólu we własnym polu karnym umierał Żyro.
15' Dobra akcja Pogoni przerwana faulem Brozia na Frączczaku.
12' Aka do Walskiego, ten spróbował strzału... ponad bramką.
11' Brzyski z dystansu - zaskakujący strzał, lecz na szczęście piłka odbiła się od poprzeczki.
10' Korner dla Legii. Rzeźniczak huknął zza pola karnego - mocno, ale niecelnie.
8' Orlando Sa bardzo ucierpiał w pojedynku z Matrasem. Kibice talent aktorski zawodnika Legii skomentowali krótko: Pajace!
6' Zablokowany strzał Frączczaka po ładnej akcji z kontry.
5' Pogoń długo utrzymuje się przy piłce.
1' Rozpoczęli goście.
Witamy ze stadionu w Szczecinie! Za pół godziny Pogoń zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski - Legią Warszawa. Oba zespoły już na rozgrzewce.