Sędziował: Jarosław Przybył
Widzów: 8 897

Fotorelacja:   Zdjęć: 61     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 37     autor: Cob

90' Koniec meczu. Pogoń i Wisła podzieły się punktami i nadal są jedynymi drużynami, które jeszcze nie przegrały w tym sezonie.
90' Ostatnia zmiana w Wiśle. Guerriera zmienia Marszalik.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
89' Ostatnie minuty, a akcja raz po raz przenosi się z pod jednej bramki pod drugą.
85' Zdaniem bocznego Pogoń znowu na spalonym...
80' Gol dla Pogoni! Frączczak pewnie pokonał Cierzniaka. Trafienie pod młynem świętował nawet Kudła, który przebiegł po to całe boisko.
80' Głowacki fauluje w polu karnym Przybeckiego. Jest karny!
79' Płasko do Zwolińskiego, ten strzela z pierwszej jednak piłka odbija się od zawodników Wisły.
78' W końcu. Żółta kartka dla Guerriera za faul na Frączczaku w okolicy narożnika boiska.
77' Wisła cofnęła się i liczy na kontry - Pogoń może już tylko bić głową w mur.
74' Frączczak oddał zaskakujący strzał z dystansu. Cierzniak zdołał jednak wybić na róg. Wykonanie kornera jak zwykle pozostawia wiele do życzenia.
72' Zmiana w drużynie Wiśle. Cywka zmienia Boguskiego.
Także zmiana w składzie Pogoni: Za Akę wszedł Obst.
71' Akcja Przybeckiego i Murawskiego. Kapitan Pogoni i... tylko wyśmienita interwencja Cierzniaka uratowała Wisłę przed startą bramki.
65' Przybył wyrzuca na trybuny trenera Michniewicza. Ciekawe za co...
62' Pogoń łatwo dała złapać się na spalonym.
61' Wisła nie spieszy się, szanuje piłkę i czas, jednak Guerrier tak często leży na murawie, że nie wiadomo czy będzie miał siły dojść do szatni.
59' Zmiana w drużynie Wisły. Crivellaro opuszcza boisko, a wchodzi za niego Brożek.
53' Pierwsza ciekawa akcja Pogoni. Prawą stroną szybko mknie Danielak, szybko zagrywa w pole karne, tam do piłki nie doszedł Zwoliński, ale przed szansą stanął Murayama... Japończyk uderzył mocno, ale minimalnie ponad poprzeczką.
49' Zwoliński chciał zagrać piętą do Murayamy - byłby okazja strzelecka, ale w zagrani było za dużo finezji, za mało dokładności
47' Arbiter Przybył stwierdził, że Pogoń nie potrzebuje rzutów rożnych. Grę wznawia więc Cierzniak.
46' Podwójna zmiana w Pogoni. Murayama zmienia Danielaka, a Przybecki wchodzi za Lewandowskiego.
Szykuje się podwójna zmiana w Pogoni. Do gry gotowi Murayama i Przybecki.
45' Przybył kończy połowę równo z czasem... to, że zawodnicy byli już ustawieni do rzutu rożnego w wykonaniu Pogoni, to nic.
45' Żółta kartka dla Zwolińskiego... za to, ze walcząc o piłkę dał się odepchnąć Głowackiemu.
44' Zwoliński i Guzmics walczą o górną piłkę - lepiej ustawił się zawodnik Pogoni, więc arbiter odgwizdał przewinienie.
41' Frączczak próbuje uderzać z ostrego kąta - górą jednak Cierzniak.
40' Dobre miejsce do uderzenia, jednak Nunes trafia w mur, a dobitka Murawskiego bardzo niecelna.
38' Żółta kartka dla Guzmicsa. Węgier faulował Murawskiego , który tuż przed polem karnym wychodził na czystą pozycję.
35' W odpowiedzi korner dla Wisły - Guzmics uderza, ale ponad bramką.
32' Rzut rożny dla Pogoni - tradycyjnie już bez strzału na bramkę Cierzniaka.
30' Przybył znowu nabiera się na grymasy Guerriera. Tym razem upomniał kartonikiem Frączczaka.
28' Kolejny rzut rożny, po którym Pogoni nie stwarza zagrożenia dla bramki Wisły.
27' Rzut wolny dla Pogoni obok narożnika pola karnego. Frączczak decyduje się na bezpośredni strzał - za słabo i zbyt klarowanie by zaskoczyć golkipera Wisły.
25' Rajd Małeckiego prawą stroną, Mały posyła prostopadłą piłkę, ale pozostali zawodnicy Pogoni ewidentnie zaspali - mamy chociaż korner.
22' Jarosław Przybył show! Arbiter chce być głównym bohaterem spotkania - kolejny rzut wolny dla Wisły, a teraz jeszcze pretensje do trenera Michniewicza.
18' Gol dla Wisły! Kudła wybrał dobrą stronę bramki, ale nie miał szans na obronę dobrego uderzenia Crivellaro.
17' Kompletnie niezrozumiała decyzja arbitra. Stracie pod bramką Pogoni - Gurrier wykorzystuje umiejętności aktorskie, na które nabiera się Przybył.
17' Karny dla Wisły!
15' Pierwszy kwandrans za nami - do tej pory oglądamy raczej wyrównane i spokojne spotkanie. Portowcy mają dobre zrywy.
13' Pogoń przycisnęła. Zablokowany strzał Lewandowskiego po dobrej akcji z Murawskim. Dobitka Frączczaka minimalnie niecelna.
10' Żółta kartka dlaCrivellaro za ostry faul na Małeckim.
6' Głębokie dośrodkowanie głową strąca Frączczak - prosto pod nogi Wiślaka, który wybija piłkę poza pole karne.
5' Rzut wolny na połowie Wisły.
4' Nunes do Małeckiego na krótki słupek - goście wybijają.
3' Próba dogrania Małeckiego do Zwolińskiego. Zagranie niedokładne, ale mamy jednak rzut rożny, bowiem Cierzniak zdecydował się łapać piłkę, która jednak przekroczyła linię końcową boiska.
2' Rzut wolny na połowie Pogoni. Lewandowski wybija głową.
1' Rozpoczęła Wisła.
Podczas przedmeczowej rozgrzewki urazu nabawił się Jarosław Fojut - w jego miejsce wyjdzie Mateusz Lewandowski