0-2 Trałka (64)

Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Widzów: 9234

Fotorelacja:   Zdjęć: 47     autor: Arat

90' Koniec. Szkoda słów.
90' Żółta dla Arajuriego.
90' Doliczone 4 minuty
87' Kibice opuszczają już trybuny szczecińskiego stadionu.
85' Ostatnia zmiana w Lechu. Thomalla za Hamalainena.
84' Formella za Pawłowskiego.
82' Obraz nędzy i rozpaczy. Na trybunach i boisku.
81' Żółta kartka dla Fojuta
78' Ostatnia zmiana w Pogoni. Murayama za Małeckiego.
74' Zmiana także w Lechu. Gajos za Linettego.
71' Walski z dystansu wprost w Buricia.
69' Podwójna zmiana w Pogoni:
Walski za Akę
Przybecki za Listkowskiego
64' GOL. Wrzutka z rzutu wolnego, nogę dostawia Trałka i piłka ląduje w siatce.
63' Żółta kartka dla Matrasa.
58' Bramka Lecha zaczarowana! Frączczak miał przed sobą pustą bramkę i... przestrzelił z 5 metrów!
55' Frączczak delikatnie sponiewierał Buricia. Bramkarz Lecha trzyma się za bark.
54' JAKIM CUDEM TO NIE WPADŁO! Kapitalny rajd Małeckiego, zakończony dwoma strzałami. Pierwszy obronił Burić, drugi wylądował na słupku!
48' Matras! Dobra główka defensywnego pomocnika Pogoni po wrzutce z rzutu rożnego. Czujnie jednak Burić.
46' Zaczynamy drugą połowę
45' Przerwa
42' Małecki miał przed sobą pustą bramkę, ale z ostrego konta uderzył daleko obok słupka.
37' Wreszcie coś się dzieje! Wrzutka Małeckiego i bliski strzelenia bramki Frączczak. Zabrakło mu jednak kilku centymetrów.
29' Taktyczny faul i żółta dla Lewandowskiego.
28' Faulowany Akahoshi na wysokości pola karnego Lecha. Będzie szansa na dośrodkowanie.
22' Taktyczny faul Listkowskiego i żółta kartka od sędziego Kwiatkowskiego.
21' Napór Pogoni. Przez dwie minuty goście nie wychodzili z własnego pola karnego.
18' Mogło być 0:2. Lovrencsics zakręcił z narożnika pola karnego, ale piłka przeleciała obok słupka.
13' Portowcy szybko próbują odpowiedzieć. Ładnie na lewej stronie zachował się Małecki, dogranie w pole karne, ale Murawski wysoko nad poprzeczką.
12' GOL. Ogromne zamieszanie w polu karnym Pogoni i piłkę do bramki z 10 metrów pakuje Hamalainen.
8' Mecz głównie w środkowej strefie. Żadna z drużyn nie stworzyła jeszcze sytuacji podbramkowej.
2' Na młynie Pogoni pojawiła się sektorówka oraz flagi na kijach. Po chwili w kierunku boiska pofrunęły serpentyny.